ROHOZECKÁ RESTAURACE

 

Rohozecká restaurace je jediná a zároveň první restaurace Pivovaru Rohozec, která má tankové pivo.

Základem našich jídel jsou kvalitní suroviny, protože jak říkaly naše babičky: „Co jde do hrnce, jde taky z hrnce!“ Proto se pro přípravu našich jídel snažíme využít suroviny od lokálních dodavatelů a farmářů.

 

Nacházíme se přímo v areálu Pivovaru Rohozec. Vnitřní část restaurace má kapacitu 120 míst, z toho 40 se jich nachází v odděleném salónku. Venkovní terasa poskytuje 80 míst a speciální venkovní salónek "Vagón" disponuje 40 místy.

 

Naplánujte si u nás váš firemní večírek! Využít můžete celé restaurace pro 120 osob nebo odděleného salónku pro menší skupiny, kde je možná i projekce na TV. Rádi pro vás připravíme občerstvení na míru. Náš zákazník, náš pán.

 

Nebojte se využít naši restauraci i pro méně formální akce. Naše kuchyně je připravena vyhovět vašim individuálním požadavkům. Zařídíme hudbu případně karaoke i jiné doplňkové aktivity (soutěž v poznávání piva aj.).

 

 

Přijď k nám pracovat...

Zaujal tě náš koncept? Jsi šikovný/á a máš zkušenostiv v oboru?

Pak hledáme zrovna tebe!

 

PRACUJ U NÁS

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.